یکی از گامهایی که شرکت ایمن گستر رامان کیش در زمینه دستگاههای ایمنی و امنیتی و در راه خودکفایی کشور برداشته است، طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی و آموزش و همچنین خدمات پس از فروش دستگاه های بازرسی ایکس چمدانی می باشد. اولین نمونه دستگاه تولیدی شرکت ابتدا در فرودگاه امام خمینی و پس از آن در گمرک بازرگان نصب و راه اندازی شد که رضایت خریدار را از لحاظ نحوه کار و دقت قابل توجه به دنبال داشته است.

همچنین دستگاه های درگاهی پایشگر پرتویی برای کنترل آلودگی های احتمالی بارهای عبوری از مرزهای ورودی کشور به مواد رادیو اکتیو به منظور پیشگیری از ورود عوامل آلوده کننده و بیماری زا اعم از موارد عمدی و یا نا خواسته در این شرکت ساخته و در چند مرز هوایی، زمینی و دریایی کشور نصب و راه اندازی شده است. این تجهیزات نیز دارای گواهی رضایت مشتری از نحوه عملکرد و دقت بالای آن بوده که نشان از قابلیت رقابت دستگاه های تولیدی شرکت با مشابه خارجی خود دارد.

 

 

تجهیزات آزمایشگاهی و ابزار دقیق


در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و ابزار دقیق، طیف گسترده ای از محصولات الکترونیک هسته ای در شرکت ایمن گستر رامان کیش با توجه به نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور به تجهیزات آزمایشگاهی بخصوص در آزمایشگاه های فیزیک، تولید و به بازار عرضه می گردند.

خدمات آموزشی از جمله آموزش کاربری تجهیزات آزمایشگاهی، دستگاه های درگاهی پایشگر پرتویی و دستگاه های بازرسی ایکس یکی دیگر از خدمات شرکت است که به همراه تحویل و نصب تجهیزات و یا به صورت جداگانه بر حسب درخواست مشتریان عرضه می گردد.

نظارت فنی بر بازرسی تجهیزات فنی خاص نیز از جمله خدماتی است که شرکت در راستای بالا بردن سطح کیفی فرآیند تحویل گیری فنی تجهیزات در کشور انجام می دهد.

تعمیر دستگاه هایی که در سبد تولید شرکت قرار دارند در قالب گارانتی تجهیزات به صورت مداوم انجام شده و در همین راستا سرویس Help desk شرکت به منظور بهره برداری مشتریان از پوشش پشتیبانی فنی با تماس با یک شماره تلفن همراه که در اختیار مشتریان قرار می گیرد به سادگی و به سرعت قابل دسترسی است. علاوه بر این، شرکت ایمن گستر رامان کیش تعمیرات تجهیزاتی را نیز که جزو تولیداتش نبوده ولی مورد تقاضای بازار باشند به طور جداگانه و با هزینه ای مناسب بر عهده گرفته و با تکیه بر توانایی کادر فنی کارآمد خود به انجام می رساند.