شرکت ایمن گستر رامان کیش | درباره ما
48
rtl,page-template-default,page,page-id-48,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

درباره ما

شرکت ایمن گستر رامان کیش با هدف ارائه خدمات ایمنی , امنیتی و ابزار دقیق تشکیل شده و با داشتن کادر فنی مجرب و کارآمد تاکنون توانسته در راستای اهداف خود به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

در زمینه دستگاههای ایمنی و امنیتی, طراحی و ساخت, نصب و راه اندازی و آموزش و همچنین خدمات پس از فروش دستگاه های بازرسی ایکس چمدانی یکی از گامهایی بوده که شرکت ایمن گستر رامان کیش در راه خودکفایی کشور برداشته و اولین نمونه دستگاه تولیدی این شرکت ابتدا در فرودگاه امام خمینی و پس از آن در گمرک بازرگان نصب و راه اندازی شده و در حال حاضر در حال بهره برداری می باشد که رضایت مشتری مربوطه را از نحوه کار, دقت قابل توجه و رضایت کاربران به دنبال داشته است.

همچنین دستگاههای گیت پایش گاما برای کنترل آلودگی های احتمالی بارهای عبوری از مرزهای ورودی کشور به مواد رادیو اکتیو به منظور پیشگیری از ورود عوامل آلوده کننده و بیماری زا اعم از موارد عمدی و یا نا خواسته در این شرکت ساخته شده و در چند مرز هوایی, زمینی و دریایی کشور نصب و راه اندازی شده که این تجهیزات نیز دارای گواهی رضایت مشتری از نحوه عملکرد و دقت بالای آن بوده که نشان از قابلیت رقابت دستگاههای تولیدی شرکت با مشابه خارجی خود دارد.

تجهیزات آزمایشگاهی و ابزار دقیق


نیز گروهی دیگر از محصولات شرکت ایمن گستر رامان کیش می باشند که با توجه به نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور به تجهیزات آزمایشگاهی بخصوص در آزمایشگاههای فیزیک، طیف گسترده ای از محصولات الکترونیک هسته ای در این شرکت ساخته شده و به بازار عرضه می گردند.

خدمات آموزشی از جمله آموزش کاربری تجهیزات آزمایشگاهی، دستگاههای پایش گاما و دستگاههای بازرسی ایکس یکی دیگر از خدمات شرکت به مشتریان است که به همراه نصب و تحویل تجهیزات و یا به صورت جداگانه بر حسب درخواست مشتریان عرضه می گردد.

نظارت فنی بر بازرسی تجهیزات فنی خاص نیز ازجمله خدماتی است که شرکت در راستای بالا بردن سطح کیفی فرآیند تحویل گیری فنی تجهیزات در کشور انجام می دهد.

تعمیر و نگهداری دستگاههایی که در سبد تولید شرکت قرار دارند در قالب گارانتی تجهیزات به صورت مداوم انجام شده و در همین راستا سرویس Help desk شرکت به منظور بهره برداری مشتریان از پوشش پشتیبانی فنی با تماس با یک شماره تلفن همراه که در اختیار مشتریان قرار دارد به سادگی و به سرعت قابل دسترسی است. علاوه براین شرکت تعمیرات و نگهداری تجهیزاتی را نیز که جزو تولیداتش نبوده ولی مورد تقاضای بازار باشند به طور جداگانه و با هزینه ای مناسب بر عهده گرفته و با تکیه بر توانایی کادر فنی کارآمد خود به انجام می رساند.

به نام ایزد دانا

شرکت ایمن گستر رامان کیش با شعار“پیشرفت در سایه امنیت و ایمنی” از ابتدای تاسیس تاکنون توانسته گامهای موثری در راه بومی سازی سیستم های الکترونیک هسته ای مورد نیاز آزمایشگاههای علوم دانشگاههای کشور و همچنین سایر مراکز تحقیقاتی دولتی و خصوصی بردارد که این مهم به یاری گروه کاری متخصص، متعهد به اهداف شرکت و دارای حس مسؤولیت پذیری مثال زدنی تحقق یافته است.

مهم است که انسان هدفی عالی در سر بپروراند اما برای رسیدن به آن باید گامهایی کوتاه و مطمئن بردارد تا از شکست ها درس گرفته و آنها را تبدیل به تجربیاتی ارزشمند برای گامهای آینده نماید.

پرواضح است که شرکت از نتایج تحقیقات گروه پرشماری از محققان برجسته کشور در زمینه های مختلف بهره برده و این نتایج در طرح های اولیه تولیدات و حتی گاهی بدون تغییر به کار رفته اند. در ادامه کارهای تولیدی شرکت نیز تغییر و بهینه سازی را در زمینه های گوناکون می توان مشاهده کرد. در این زمینه محققان جامعه دانشگاهی حضور چشمگیری در بخش تحقیقات و نو آوری داشته و دارند.

هرچند ممکن است گاهی تغییر باعث احساس عدم وجود حاشیه امنیت شده و بدبینی هایی را نیز در مورد ادامه کار به دنبال داشته باشد اما تجربیات شرکت در چند ماهه نخست کاری نشان داده که سختی ایجاد تغییرات می تواند زمینه ساز پیشرفت هایی چشمگیر باشد که بدون آن تغییرات و بدون عبور از مرز ترس و ریسک به هیچ روی قابل تصور نبودند.

نباید فراموش کرد که هر چه امروزه در دنیای پیرامون ما تحقق یافته روزی آرزویی دست نیافتنی بوده که انسانی شجاع ، آن را در سر می پرورانده اما به جای اندوه نداشتن و حس کمبود، ترجیح داده که مرزهای آرزو را درنوردیده و آرزو را به واقعیت تبدیل کند.

دنیای امروز ما را انسانهای شجاع و خلاق آفریده اند. چه بسا که ما آفریننده دنیای فردای نسل آینده باشیم. نسلی که از ما سازندگی و ابتکار را همراه با شکستن مرز ترس ها و تردید ها به ارث خواهد برد.

 

 

con18

نمایشگاه فیزیک پزشکی

 

Birjand Physics fair 1392 certificate

Xray

portal monitor gate 2

این پست در این مکان ها نیز در دسترس است: Arabic